Soubory ke stažení

Za poslední dobu se mi podařilo shromáždit celou řadu materiálů o meteorologických stanicích, souvisejícím softwaru a zpracoval jsem i řadu překladů webových stránek a utilit. Všechny tyto materiály jsou dostupné ke stažení pro návštěvníky webu za podmínky, že uvede zdroj těchto informací jako "webové stránky OK5AW" s příslušným webovým odkazem a tyto informace nebudou předmětem výdělečné činnosti a ponechá v souborech vložené odkazy na autora beze změny.
Materiály, u nichž jsem jejich autorem, jsou ke stažení pouze pro registrované návštěvníky tohoto webu a odkazy jsou uvedeny na samostatné stránce. Pro vstup na stránku se soubory pro registrované návštěvníky webu potřebujete individuální přístupové údaje! O údaje je možné požádat mailem na pocasi(at)ok5aw.cz s krátkým popsáním důvodů požadavku na přístup, zejména jméno a příjmení žadatele, platnou mailovou adresu, URL adresu webových stránek, kde má být SW použit a typ meteorologické stanice. Po schválení administrátorem webu budou žadatelům zaslány. Dosavadním registrovaným návštěvníkům jejich přístupové údaje zůstávají zachovány, u nových žadatelů očekávám alespoň krátké představení žadatele a popis jejich motivace.
Předkládané soubory a šablony jsou odzkoušeny a plně funkční. Při jejich editaci pamatujte na případnou možnost vrácení do původního stavu. Protože počet uživatelů již překročil číslo 100, není v mých možnostech hledat vždy chyby způsobené uživateli, zejména pokud nejsou jednoznačně specifikovány či soubory nejsou dostupné.
Název souboru Popis (obsah) souboru
Program Cumulus
Cumulus původní verze Archiv obsahující poslední platnou verzi programu Cumulus 1.9.4 sestavení 1099 ze dne 28.11.2014
Cumulus Odkaz ke stažení poslední plné verze ze stránek autora
cumuluswebtags.txt Úplný soubor webových tagů používaných programem Cumulus ve verzi 1.9.4 sestavení 1099.
cumulus-cz-193a.zip Lokalizační balíček s použitím původních vzorů webových stránek autora programu a doplněný o další stránky, který je určený pro verze 1.9.3. a vyšší.
cumulus-cz-193a-davis.zip Lokalizační balíček s použitím původních vzorů webových stránek autora programu a doplněný o další stránky, který je určený pro verze od 1.9.3. a je použitelný pouze pro stanice výrobce Davis.
faq_cumulus.pdf Přeložený soubor FAQ vydaný autorem programu
Meteostanice Fine Offset
topcom_265ne.pdf Návod k obsluze meteostanic typu Fine Offset v elektronické podobě ("pro zapomnětlivé") - je tam i čeština.
fine_offset_popis.pdf Popis stanic typu Fine Offset včetně obrázků vnitřního uspořádání čidel
easyweather_62.zip Program EasyWeather verze 6.2 včetně anglického manuálu (pro ty, kteří ztratili či poškodili své původní instalační CD)
SetLogger.zip Archiv obsahující utilitu pro nastavení intervalu ukládání dat ze stanic typu Fine Offset bez nutnosti použití programu EasyWeather. Součástí archivu je i český popis použití.
weatherlink_install_603.zip Program WeatherLink verze 6.03 (pro ty, kteří ztratili či poškodili své původní instalační CD)
Programy "třetích stran" s využitím programu Cumulus
wconsole.zip Archiv, obsahující potřebné soubory pro stránku Weather Console včetně českého návodu na instalaci a nastavení. Zjednodušená verze.
cumulusih.zip Soubor pro vytvoření a instalaci Cumulus gadgetu na plochu PC - určeno pouze pro Windows Vista a Windows 7. Nepřeložená verze.
banner.zip Archiv, obsahující potřebné soubory pro vytvoření vlastního banneru pro vaše webové stránky. Součástí archivu je i český popis nastavení.
NOAA-reports-php.zip Archiv, obsahující prohlížeč NOAA zpráv na webové stránce. Verze se skriptem PHP.
NOAA-reports-js.zip Archiv, obsahující prohlížeč NOAA zpráv na webové stránce. Verze s Javascriptem.
CRTDGv164.zip Archiv, obsahující utilitu Cumulus RealTime Data Grabber Tool verze 1.6.4. Popis utility je v sekci o programu Cumulus.
Aplikace pro mobilní telefony
realtimeT.zip Archiv, obsahující soubor realtimeT.xml pro přenos dat na web pro zobrazení na mobilních telefonech se systémem Android (viz popis na stránce o produktech třetích stran).
CumulusM.zip Soubor, obsahující aplikaci pro zobrazení dat z meteostanice na mobilních telefonech se systémem Symbian 60 3rd Edition (viz popis na stránce o produktech třetích stran).
CumulusW.zip Soubor, obsahující aplikaci pro zobrazení dat ze stránek Weather Underground na mobilních telefonech se systémem Symbian 60 3rd Edition (viz popis na stránce o produktech třetích stran).   VSTUP NA STRÁNKY PRO REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVNÍKY WEBU